Asistent Manager de proiect – Dezvoltare Jocuri (170 views)

Bucuresti, Romania
January 25, 2021

Profilul candidatului:
– Pasiune pentru jocuri este obligatoriu;
– Bun organizator;
– Creativitate;
– Operare calculator;
– Engleza – nivel mediu/avansat;
– Cunostinte in domeniul jocurilor;

Responsabilitati:
– Coordonarea echipei de dezvoltare a jocurilor;
– Testarea jocurilor de pc sau de deviceuri mobile/tablete;
– Administrarea portalurilor de jocuri;
– Publicarea jocurilor;
– Promovarea jocurilor pe retelele de socializare;
– Redactarea de documente si de rapoarte;
– Ajuta la dezvoltarea jocurilor;
– Cauta resurse pentru jocuri;

Constituie un plus experienta din domeniul jocurilor.

Jobul este on-site la sediul din Bucuresti

JOB IS EXPIRED.